فروش چسب رابرلاینینگ , فروش چسب لاستیک به فلز , فروش تسمه نقاله

شرکت زرین پوشش ایرانیان

شماره ثبت : ۶۱۱۷۶۱

نوار چسب دوطرفه میتواند بصورت نازک (شیشه ای ، کاغذی ، سلولزی و…) یا بصورت ضخیم (فوم دار ، چسب ژله ای و …) باشد که با رابرها (بوتیل و ..) اکریلیک یا بعضی مواد اصلاح شده پوشیده می شود.
چسب دوطرفه ضخیم معمولا قادر به اتصال به سطوح غیر معمول ، غیر یکنواخت یا سطوحی که در آن ها از الگوهای بسیار زیاد تورفتگی مانند موزاییک ها ، کفپوش های طرح دار و … است.
چسب دوطرفه خیلی نازک بعضی اوقات اینقدر نازک هستند که چیزی جز چسب خالص روی یک آستر سیلیکونی ساخته می شوند و باید اینو اضافه کنیم که انتخاب یک نوار چسب دوطرفه مناسب خیلی خیلی در ظرافت و کارآیی محصول کاربرد دارد.

کاربرد چسب دوطرفه

چسب دو طرفه  به عنوان چسب اتومبیل شناخته می شود. این اشاره صریح به علت کاربرد این چسب در متصل کردن زه  و داشبورد اتومبیل و چسباندن تزیینات بر روی اتومبیل، دیده می شود. به راحتی با کمک این چسب می توان وسایلی را که از روی داشبورد سقوط می کنند را به آن متصل نمود.

پارچه و الیاف به کمک چسب دو طرفه در صنایع مختلف چسبانده می شوند. چسب دو طرفه، به منظور چسباندن عایق های حرارتی و برودتی نیز استفاده می شود. ازچسب دو طرفه  برای اتصال انواع فوم ها و پلی اتیلن در صنایع مختلف استفاده می شود. در صنعت لوازم خانگی و بسته بندی، از  چسب دو طرفه  برای چسباندن بسته ها و قطعات استفاده می شود.


چسب دو طرفه قوی برای زه خودرو

چسبهای آلمانی را برای این کارانتخاب کنید . با استفاده از چسب دوطرفه مخصوص زه آلمانی می توانی خیال خود را برای همیشه ازکندن و خراب شدن زه خودرو راحت کنید برای چسباندن زه بغل خودرو ابتدا جای زه را کاملا تمیز کنید برای اینکار می توانید از سمباده نرم و در صورت چرب بودن از مواد شوینده استفاده کنید سپس کاملا با دستمال خشک کنید جای چسب باید عاری ازهرگونه آلودگی یا چسبی که از قبل مانده است باشد وبعد چسب دوطرفه زه را به محل زه قرار دهید

احتیاط کنید چسبهای دوطرفه به فشار حساسند نباید با فشار زیاد چسب را به محل زه چسباند با مقدار خیلی کمی فشار دست برای هدایت حباب یا هوایی که در زیرکارگیرکرده باشد سطح زه را پوشش دهید سپس فیلم را ازروی چسب برداشته و زه را به روی چسب قرار دهید این چسب ها درمقابل گرما وشدت حرارت مقاوم هستند وبه هیچ عنوان نگران رسیدن آب هنگام شستشوی خودروبا شلنگ آب یا کارواش نباشید.

ویژگیهای چسب دو طرفه قوی برای زه خودرو

چسب دو طرفه کلیشه

از بهترین چسب دو طرفه آلمانی جسبهای کلیشه یا چسب پایه کلیشه میباشند . این نوع چسب دوطرفه ساختاری از فوم های فشرده با چسبندگی بالا دارند که در صنایع مختلف از آن استفاده می شود این نوع چسب کاملا انعظاف پذیر می باشد.

از ویژگیهای منحصر بفرد آن به این می توان اشاره کرده که این چسب بعد از یک بار استفاده با حفظ درصد قابل توجهی از خواص چسبندگی خود را حفظ میکند و بدون به جا گذاشتن اثری از خود روی سطح بلند می شود .

چسب دو طرفه ژله ای مشکی قوی برای زه خودرو 

نوار چسب ژله ای دو طرفه سیاه برای نصب قطعات و قسمت های بیرونی خودرو است. این محصول با قدرت اتصال بالا روی کت های شفاف MSE و پلاستیک مانند ABS و ABS کروم شده است و عملکرد قابل توجهی در رایانه های شخصی و PMMA دارد. مقاومت در برابر ضربه فوق العاده در برابر سرما مبتنی بر یک هسته فوم آکریلیک اصلاح شده است که حتی در دماهای بسیار پایین نیزاتصال قابل اطمینان را تضمین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *