فروش چسب رابرلاینینگ , فروش چسب لاستیک به فلز , فروش تسمه نقاله

شرکت زرین پوشش ایرانیان

شماره ثبت : ۶۱۱۷۶۱

قیمت چسب دو جزئی را می توان با مراجعه به بازار و یا کارخانجات تولیدی در شرکتهای صنعتی و یا در سایت های اینترنتی جستجو نمود تا بهترین کیفیت با بهترین قیمت بدست آورد تا کیفیت کار با استفاده از این چسب به بهترین صورت حاصل گردد.

چسب دو جزئی چیست؟

بطور کلی دو نوع چسب در کارخانجات صنعتی تولید و به بازار عرضه می گردد که عبارتند از:

چسب تک جزئی: این نوع چسب از جنس پلی اورتان و به رنگ زرد می باشد و به چسب صنعتی معروف می باشد.

چسب دو جزئی :شامل دو جزء چسب و هاردنر می باشد و این دو جز هیچکدام به تنهایی عملا نمی توان استفاده کرد باید به صورت ترکیبی به کار برده شود. این چسب از واحدهای زنجیره آلی و متصل به اورتان تشکیل شده است که باعث می شود در مقابل حرارت نرم نشود و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

بنابراین چسب های دو جزئی دسته ای از چسب ها می باشند که عموما با اسامی چسب های واکنش ده یا چسب های ساختاری نیز شناخته می شوند. مکانیزم خشک شدن  چسب های دو جزئی تبخیر حلال و یا آب موجود در ترکیبات نمی باشد، بلکه خشک شدن آن به علت رخ دادن واکنش شیمیایی بین دو جزء چسب رخ می دهد.

نکته ی حائز اهمیت در ترکیب این چسب ها این است که دوجزء باید به صورت کاملا یکنواخت و دقیقا مطابق نسبت تعیین شده با یکدیگر مخلوط شوند و همواره ترجیح بر آن است که دو جزء چسب عاری از حلال باشند چرا که در کیفیت نهایی چسبکاری عاملی تاثیرگذار خواهد بود.

مزایای چسب های دوجزئی چیست؟

قیمت چسب دو جزئی

نکته ای که باید همواره مد نظر داشت این است که عوامل بسیار زیادی برای انتخاب چسب مناسب کاربرد شما وجود دارد . با توجه به تنوع بسیار زیاد چسب ها و برندهای موجود در بازار، در صورتی که با توجه به مطالب گفته شده چسب دو جزئی مناسب کاربرد شما می باشد حتما پیش از خرید از فرد متخصص مشاوره فنی دریافت کنید تا با توجه به جنس سطوح و شرایط کاربری خاص شما ، بهترین چسب دو جزئی را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

قیمت چسب دو جزئی در بازار و در سایت های اینترنتی با توجه به نوسانات ارز تعیین می گردد بنابراین قبل از خرید حتما با کارشناسان شرکت تماس گرفته و مشاوره لازم را انجام دهید تا خریدی مطمئن و آنچه که مناسب کار شما هست تهیه نمایید.

خرید اینترنتی چسب دو جزئی

خرید اینترنتی از طریق سایت علاوه بر صرفه بودن مزایای مفید دیگری نیز دارد که شامل ارسال به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان است که این ارسال نیز به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه دلال و واسطه ای صورت می‌گیرد تا صرف هزینه‌ های سنگین و بیهوده توسط شما جلوگیری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *